Kupák
images_futbol_magyarorszag_Magyar_Kupa_mlszhu

Sorsoltak a Magyar Kupában

2014. 08. 15. - 17:45   /   Kupák

Az első fordulóból a 64 közé jutott 13 élvonalbeli csapat közül a Kecskemét kapta a legnehezebb ellenfelet a labdarúgó Magyar Kupában.

Nincs hozzászólás Bővebben
Debrecen – Újpest Szuperkupa (Forrás: MTI / Illyés Tibor)

Tizenegyesekkel az Újpesté a Szuperkupa [videó]

2014. 07. 12. - 16:29   /   Kupák

A Újpest gól nélküli döntetlen után büntetőkkel 5-4-re legyőzte a Debrecent a Szuperkupáért kiírt péntek esti összecsapáson a Puskás Ferenc Stadionban.

Négymeccses eltiltást kapott Kádár Tamás

2014. 05. 27. - 20:00   /   Kupák

A vasárnapi Magyar Kupa-döntőben kiállított Kádár Tamást négy soron következő MK-mérkőzésről eltiltotta kedden a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.

Újpesti öröm (Forrás: MTI /Illyés Tibor)

Az Újpesté a Magyar Kupa

2014. 05. 25. - 23:00   /   Kupák

Az Újpest nyerte a labdarúgó Magyar Kupát, mivel a sorozat vasárnapi fináléjában 22 ezer néző előtt 1–1-es végeredményt követően 11-esekkel legyőzte a Diósgyőrt a Puskás Ferenc Stadionban.

Kupagyőztes a Pilis

2014. 05. 25. - 21:00   /   Kupák

A megyei másodosztályban szereplő Pilis labdarúgócsapata nyerte az 50. alkalommal kiírt Amatőr Kupát, mivel a Puskás Ferenc Stadionban rendezett vasárnapi döntőben 2–1-re legyőzte a megyei első osztályban érdekelt Biatorbágy együttesét.

Puskás Ferenc Stadion (Forrás: mlsz.hu)

Magyar Kupa: Elfogytak a jegyek a döntőre

2014. 05. 24. - 16:00   /   Kupák

Minden jegy elfogyott a vasárnapi döntőre, így 22 ezren nézik majd az Újpest és a DVTK mérkőzését a Puskás Ferenc Stadionban.

Magyar Kupa: A diósgyőriek miatt korábban kezdődik a finálé

2014. 05. 14. - 04:35   /   Kupák

Az eredetileg kiírt 20.30-as kezdés helyett másfél órával korábban, 19 órától rendezik meg a Magyar Kupa döntőjét.

Ligakupa: 34 éves átkot tört meg a Diósgyőr [videó]

2014. 05. 13. - 21:02   /   Kupák

A Diósgyőr története során először hódította el a Ligakupát, mivel kedden a Miskolcon rendezett döntőben 2-1-re legyőzte a Videotont.

Magyar Kupa: Az MTK hétgólos meccsen verte a Fradit a döntőben [videó]

2014. 05. 13. - 18:20   /   Kupák

A Jet-Sol Liga női NB I előző fordulójában a Magyar Kupa döntőjének főpróbáját a Ferencváros nyerte 4–3-ra, azonban a kupadöntőben az MTK bizonyult jobbnak: a kék-fehéreknek hétgólos mérkőzésen sikerült elhódítaniuk a serleget.

Ligakupa: 34 év után ismét nyerne valamit a Diósgyőr

2014. 05. 13. - 09:19   /   Kupák

A Videoton története során negyedszer, a Diósgyőr pedig először hódíthatja el a Ligakupát, amelynek döntőjét kedden 19 órától rendezik a miskolci arénában.

Ez az oldal sütiket használ. Az oldal böngészésével hozzájárulsz a sütik használatához. További részletek