Címke: Bajnokok Ligája
_images_futbol_europa_BL-sorsolas_3_FB_UEFA_Champions_League

Sorsoltak a BL-ben: Megvan a csoportbeosztás

2014. 08. 28. - 19:35   /   Bajnokok Ligája, Kiemelt hírek

Megyeri Balázs csapata, az Olimpiakosz a spanyol és az olasz bajnokkal került azonos csoportba a BL 2014/15-ös szezonjában.

Nincs hozzászólás Bővebben
A Salzburg magyar válogatott kapusa, Gulácsi Péter (Forrás: Flickr / Thomas Haumer)

BL: Gulácsi csapatát a Malmővel sorsolták össze

2014. 08. 08. - 12:30   /   Bajnokok Ligája

A Malmővel játszhat a Bajnokok Ligája főtáblájára kerülésért Gulácsi Péter csapata, a Salzburg.

Aleksandar Jovanovic (Forrás: MTI-fotó / Czeglédi Zsolt)

A hosszabbításban esett ki a BL-ből a Debrecen [videó]

2014. 08. 05. - 23:00   /   A Keresztapa ajánlásával, Bajnokok Ligája

A Debrecen a hosszabbításában kapott góllal 3-1-es vereséget szenvedett a fehérorosz BATE Boriszov vendégeként, így kiesett a Bajnokok Ligájából.

Debrecen - BL edzés (Forrás: MTI / Czeglédi Zsolt)

BL: A Debrecen egy meccsre a főtáblától

2014. 08. 05. - 10:05   /   Bajnokok Ligája

Csak egyetlen mérkőzés, a BATE Boriszov elleni keddi visszavágó választja el a Debrecent attól, hogy 2010 után ismét biztosítsa helyét a főtáblán.

A DVSC-TEVA labdarúgócsapatának edzése a Boriszov Arénában (Forrás: MTI-fotó / Czeglédi Zsolt)

BL: Megérkezett Minszkbe a Debrecen

2014. 08. 04. - 12:30   /   Bajnokok Ligája

Megérkezett Minszkbe a Debrecen csapata, amely kedden a fehérorosz BATE Boriszov vendégeként lép pályára a selejtező harmadik fordulójának visszavágóján.

images_futbol_europa_Torino_FB_UEFA_Europa_League

Az UEFA szektorbezárással büntette a Debrecent

2014. 07. 31. - 21:00   /   Bajnokok Ligája

Az Európai Labdarúgó Szövetség szektorbezárással büntette a Bajnokok Ligája selejtezőjében szereplő Debrecent szurkolóinak rasszista megnyilvánulásai miatt.

Debrecen-BATE Boriszov: Ibrahima Sidibe gólja (Forrás: MTI-fotó / Czeglédi Zsolt)

A Debrecen egygólos előnyt szerzett a BATE ellen

2014. 07. 29. - 23:00   /   A Keresztapa ajánlásával, Bajnokok Ligája

A házigazda Debrecen 1-0-ra nyert a fehérorosz BATE Boriszov ellen a Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában, a párharc első mérkőzésén.

BL: ismét BATE Boriszov a Debrecen útjában

2014. 07. 28. - 15:25   /   Bajnokok Ligája

A magyar bajnok Debrecen kedden a fehérorosz BATE Boriszov együttesét látja vendégül a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén.

Debrecen – Cliftonville (Forrás: MTI / Czeglédi Zsolt)

Továbbjutott a BL-ben Debrecen

2014. 07. 23. - 05:00   /   Bajnokok Ligája

A gól nélküli első mérkőzés után a Debrecen 2-0-ra legyőzte a Cliftonville együttesét, így továbbjutott a BL selejtezőkörének második fordulójából.

images_futbol_europa_UEFA_BL-sorsolas_FB_UEFA_Champions_League

BL-selejtező: Kötelező feladat előtt a Loki

2014. 07. 22. - 15:05   /   Bajnokok Ligája

Egy héttel az idegenbeli 0-0 után a magyar bajnok Debrecen hazai környezetben fogadja a Cliftonville-t a BL-selejtező második fordulójának visszavágóján.