Címke: Németország
Mario Gómez (Forrás: Facebook)

Gómez és Reus újra a német keretben

2014. 08. 30. - 15:15   /   Kiemelt hírek, Világfoci

Egy éve lépett pályára utoljára a Nationalelfben Mario Gómez – a müncheni csatár Marco Reus mellett ismét ott van Joachim Löw keretében.

Nincs hozzászólás Bővebben
Németország csapata nyerte az U19-es Európa-bajnokságot (Forrás: MTI-fotó / Illyés Tibor)

Németország nyerte az U19-es Európa-bajnokságot

2014. 07. 31. - 21:30   /   Kiemelt hírek, Világfoci

A német válogatott nyerte a Magyarországon rendezett U19-es Európa-bajnokságot, miután a csütörtöki döntőben 1-0-ra legyőzte a portugál csapatot.

Mészöly Kálmán egykori válogatott labdarúgó és Jim Boyce, az UEFA ifjúsági és amatőr bizottságának elnöke a magyarországi U19-es Európa-bajnokság sorsolásán a felcsúti Pancho Arénában (Forrás: MTI-fotó / Illyés Tibor)

A két legjobb csapat jutott az U19-es Eb döntőjébe

2014. 07. 31. - 10:00   /   Világfoci

A papírformának megfelelően a német és a magyarokkal azonos csoportban szerepelt portugál válogatott jutott be az U19-es Eb fináléjába.

Az U19-es Európa-bajnokság trófeája (Forrás: MTI-fotó / Illyés Tibor)

Német-portugál döntő lesz az U19-es Eb-n

2014. 07. 28. - 23:55   /   Világfoci

Németország-Portugália döntőt rendeznek a Magyarországon zajló U19-es Európa-bajnokságon. A németek Ausztriát, a portugálok Szerbiát intézték el az elődöntőben.

Vb-serleg (Forrás: Facebook / FIFA World Cup)

Bojkottálják a 2018-as vb-t ?

2014. 07. 26. - 12:15   /   Világfoci

Németországban elhangzottak olyan kijelentések, melyek szerint Oroszországtól el kellene venni a 2018-as vb rendezési jogát.

Philipp Lahm (Forrás: Facebook / DFB-Team)

Beckenbauer nem érti Lahmot

2014. 07. 26. - 10:00   /   Világfoci

Franz Beckenbauer szerint egyáltalán nem indokolt a vb-győztes német válogatott kapitányának visszavonulása a nemzeti csapattól.

Oroszország 2018 (Forrás: Wikimedia / FIFA World Cup 2018 RUSSIA Bid Logo)

A németek elvennék Oroszországtól a vb-t

2014. 07. 23. - 16:20   /   Világfoci

Több német politikus szerint a 2018-as vb rendezési jogának visszavonása a megfelelő szankció Oroszországgal szemben.

Németország-Argentína: Német öröm (Forrás: Facebook / FIFA World Cup)

Világranglista: Élre ugrott a német válogatott

2014. 07. 17. - 12:17   /   A Keresztapa ajánlásával, Világfoci

A magyar válogatott kilenc helyet javítva a 38. a FIFA legfrissebb világranglistáján, melynek új éllovasa a friss világbajnok német csapat.

Németország világbajnok (Forrás: Facebook / FIFA World Cup)

A német labdarúgás reformjának gyümölcse a vb-arany

2014. 07. 14. - 12:53   /   Brazília 2014, Kiemelt hírek

A német labdarúgás tíz éve elkezdett reformjának eredményeként értékelte több német lap a Nationalelf negyedik világbajnoki címét.

Németország-Argentína: Németország világbajnok (Forrás: Facebook / FIFA World Cup)

Németország legyőzte Argentínát és világbajnok [videó]

2014. 07. 14. - 01:27   /   A Keresztapa ajánlásával, Brazília 2014

A német válogatott nyerte meg a brazíliai világbajnokságot, miután a vasárnapi fináléban hosszabbításban 1-0-ra legyőzte az argentin csapatot.